O Willi

Idealne miejsce noclegowe zarówno dla uprawiających czynną turystykę jak i szukających spokoju.

Willa Aria zlokalizowana jest w zielonym sercu Krynicy-Zdroju. Oferuje przytulne i jasne pokoje w większości z balkonem oraz bezpłatnym Wi-Fi. Z jej okien można podziwiać wspaniały widok na góry.

W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz prywatna łazienka z prysznicem.

Każdego ranka w jadalni serwowane jest śniadanie, w którego skład wchodzą różne specjały kuchni polskiej. Na miejscu dostępny jest sprzęt do grillowania.

Willa Aria jest oddalona jest zaledwie o 10 minut spacerem od centrum miasta.

Według opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Krynica Zdrój.

Mówimy w Twoim języku!

Zarezerwuj pokój Zobacz cennik i zasady pobytu Regulamin

Zadzwoń do nas! +48 502 371 940 lub +4818 471 63 03

Willa ARIA to zabytkowy budynek usytuowany tuż przy gęstym, pachnącym lesie sosnowo-świerkowym, z piękną panoramą na Krynicę-Zdrój. Jest to historycznie wyjątkowe miejsce, gdzie wypoczywali szczególni ludzie i czerpali z niego swoje natchnienie.

Idealne miejsce noclegowe zarówno dla uprawiających czynną turystykę jak i szukających spokoju.

Zachęcamy gości do przesyłania zdjęć, które umieścimy w galerii

Kolejka na Górę Parkową

Krynica Zdrój

to jeden z najbardziej znanych i odwiedzanych kurortów w Polsce. Krinica - w języku staro-cerkiewno-słowiańskim oznacza studnię lub źródła. Bo wszystko zaczyna się u źródła, tak jak każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Uzdrowisko rozciąga się wzdłuż malowniczych, wąskich dolin potoków Kryniczanka i Palenica, które wraz z drobnymi dopływami rozcinają tu południowo-wschodnią część Beskidu Sądeckiego zwaną od najwyższego szczytu grupą Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.)

Klimat Krynicy wykazuje podobieństwa do klimatu podalpejskiego, który cechuje duża liczba dni słonecznych w roku oraz znaczne wahania temperatury w ciągu doby.

Największą sławę przynoszą Krynicy znakomite wody lecznicze (23 ujęcia wody mineralnej, 5 źródeł naturalnych i 18 odwiertów).

Do największych atrakcji turystycznych Krynicy zalicza się Kolej Gondolową na Jaworzynę Krynicką, wyciągi narciarskie na Słotwinach, na ulicy Zielonej, Leśnej i przy ulicy Czarny Potok oraz hale widowiskowo-sportową z pełnowymiarowym lodowiskiem, a także położoną obok Sankostradę. Wielką atrakcję stanowi również kolej linowa na Górę Parkową (732 m.n.p.m.) oraz tor saneczkowy (dla profesjonalistów) na jej zboczach. Chlubą Krynicy są jej parki: im. Kazimierza Pułaskiego, im. Nitribitta oraz Park Zdrojowy na Górze Parkowej i Park Słotwiński.

Corocznie w uzdrowisku odbywają się liczne imprezy o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Spotkania ludzi z kręgu kultury, ekonomii, polityki i biznesu.

Jaworzyna, Kolej gondolowa

Co o nas mówią nasi Goście!

 • Śniadania smaczne, miły pan w recepcji, ładny widok z pokoju.Bardzo dobra lokalizacja.Pokoje ok jak za taką niewielką cenę.
  Turystka
  booking.com
 • Śniadania rewelacja. Obsługa super, a gospodarz obiektu wręcz wychodzi z siebie. Polecam.
  Przemysław
  booking.com
 • Po długich poszukiwaniach w Krynicy udało się znaleźć nocleg gdzie przyjęto również mojego Akitę, we wcześniejszych lokalizacjach na pytanie o nocleg z psem słyszałam, że owszem, ale pod warunkiem, że pies mieści się w kieszeni
  moniak2003
  booking.com
 • Lubię przedwojenne, klimatyczne miejsca, lokum powyżej poziomu miejscowości i widok na okolicę (nawet jeśli trzeba wchodzić po wielu schodach, ale jakiej się nabiera kondycji), a świeże powietrze i zieleń dookoła są wspaniałe, chociaż Zamek jest w samym centrum Krynicy. Personel się stara, aby goście byli zadowoleni. No i dobre śniadania.
  Grażyna
  booking.com
 • Atmosfera oki, obsługa też, Posiłki smaczne i dużo, Polecam, Super odpoczęliśmy
  Grażyna
  booking.com
 • Personel byl bardzo mily. Gdy poprosilismy o pozniejsze wymeldowanie bez problemu sie zgodzili. Sniadanie bylo bardzo smaczne. Jajecznica, sery, szynka, warzywa, twarozek, platki z mlekiem. Typowe polskie sniadanie a do tego kawa, herbata i soki. W cene wliczone sniadanie wiec naprawde tanie wakacje. Lokalizacja swietna. Zejdz po schodkach i jestes w centrum. Szlaki turystyczne tez znajduja sie bardzo blisko.
  Aleksandra
  booking.com